Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS
Понедельник, 25.11.2024


Главная » Файлы » Мои файлы

Робота в Microsoft Office Word
[ Скачать с сервера (58.5 Kb) ] 26.05.2017, 23:01
Д/з №1. Робота в Microsoft Office Word

Виконуючи роботу в Microsoft Office Word, я дізналася, що текстовий процесор завжди знаходиться в одному з двох режимів — вставка або заміна. Для їхнього перемикання зазвичай використовується клавіша <Ins>. У режимі вставки текст, що вводиться з клавіатури, відсуває вправо текст документа, що стоїть праворуч від курсору, не видаляючи його. У режимі заміни замість символу, що стоїть над курсором (або праворуч від нього), вводиться новий символ із-клавіатури. Режим вставки руйнує існуючий текст документа.
Коли текст вводиться вперше, зручніше користуватися режимом вставки, а також при редагуванні тексту, коли в текст додається символ, слово або речення. Якщо ж ви хочете замінити один символ іншим, то використовуйте режим заміни.
Режим вставки — метод доповнення тексту в документ, при якому існуючий текст зміщається вправо, звільняючи місце текстові, що вводиться.
Режим заміни — метод доповнення тексту в документ, при якому символ, який стоїть над курсором, заміняється тим, що вводиться з клавіатури.
Також я дізналася, що Фрагментом називається безперервна частина тексту. Виділення фрагмента робить його об'єктом наступної команди. Виділити фрагмент — означає «підсвітити» його за допомогою миші або клавіатури. Виділений фрагмент може бути рядковим, блоковим або лінійним. Рядковий фрагмент складається з послідовності цілих рядків. Блоковий фрагмент зазвичай поєднує частини рядків, що утворюють у сукупності прямокутник. Лінійний (потоковий) фрагмент може містити в собі послідовність (необов'язково) цілих рядків. У деяких текстових процесорів (наприклад Microsoft Word) немає рядкового виділення. Однак його легко здійснити за допомогою перетягування мишею. У текстового процесора MultiEdit передбачені всі три способи виділення. Існують спеціальні способи виділення для слова, рядка, речення тощо (наприклад, подвійний або потрійний клік мишею в Microsoft Word).
Копіювання й переміщення фрагментів тексту Найбільш часто використовувані операції в текстових процесорах — копіювання, переміщення й видалення фрагментів тексту. Ці операції можуть виконуватися як із буфером проміжного зберігання, так і без нього. У Лексиконі, наприклад, такі операції виконуються тільки через буфер. У процесорах MultiEdit і Microsoft Word — і так, і так. Наприклад, у текстовому процесорі Microsoft Word є можливість перетягувати фрагменти мишею на нове місце (з видаленням зі старого місця або без видалення) без допомоги буфера. Сутність операцій, що використовують буфер проміжного зберігання, полягає в тому, що позначений фрагмент тексту переноситься на нове місце, копіюється туди або просто видаляється. Технологія виконання цих операцій включає кілька етапів:
— виділення частини тексту (фрагмента);
— перенесення виділеного фрагмента в буфер проміжного зберігання;
— переміщення курсору в потрібне місце документа;
— копіювання (перенесення) виділеного фрагмента з буфера в те місце документа, що позначене курсором.
Оскільки всі додатки Windows працюють через загальний системний буфер проміжного зберігання, операції із фрагментами тексту можуть торкатися не тільки зовнішніх документів, але й інших додатків. Так, ви можете перенести (скопіювати) позначений фрагмент із вашого поточного документа, створюваного в Microsoft Word, у який-небудь документ у табличному процесорі Excel, або, навпаки, використовувати частину зовнішнього документа, що знаходиться в іншому вікні, створюваному вами.

Д/з №2. Робота в Microsoft Office Excel

Виконуючи роботу в Microsoft Office Excel, я дізналася, що Основне призначення MS Excel - рішення практично будь-яких завдань розрахункового характеру, вхідні дані яких можна представити у вигляді таблиць. Застосування електронних таблиць спрощує роботу з даними та дозволяє отримувати результати без програмування розрахунків. У поєднанні ж з мовою програмування Visual Basic for Application (VBA), табличний процесор MS Excel набуває універсальний характер і дозволяє вирішити взагалі будь-яке завдання, незалежно від її характеру.
Особливість електронних таблиць полягає у можливості застосування формул для опису зв'язку між значеннями різних осередків. Розрахунок по заданих формулах виконується автоматично. Зміна вмісту будь-якої комірки призводить до перерахунку значень всіх осередків, які з нею пов'язані формульними відносинами і, тим самим, до оновлення всієї таблиці відповідно до зміненими даними.
Основні можливості електронних таблиць:
- проведення однотипних складних розрахунків над великими наборами даних;
- автоматизація підсумкових обчислень;
- вирішення завдань шляхом підбору значень параметрів;
- обробка (статистичний аналіз) результатів експериментів;
- проведення пошуку оптимальних значень параметрів (рішення оптимізацій-них задач);
- підготовка табличних документів;
- побудова діаграм (в тому числі і зведених) за наявними даними;
- створення та аналіз баз даних (списків).
Також я дізналася, щ основними елементами робочого вікна є:
1. Рядок заголовка (у ній вказується ім'я програми) з кнопками керування вікном програми і вікном документа (Згорнути, після розгортання або Розгорнути на весь екран, Закрити);
2. Рядок основного меню (кожен пункт меню являє собою набір команд, об'єднаних загальною функціональною спрямованістю) плюс вікно для пошуку довідкової інформації.
2. Панелі інструментів (Стандартна, Форматування та ін.)
4. Рядок формул, що містить в якості елементів полі Ім'я і кнопку Вставка функції (fx), призначена для введення і редагування значень або формул у клітинках. У полі Ім'я відображається адреса поточної комірки.
5. Робоча область (активний робочий лист).
6. Смуги прокручування (вертикальна і горизонтальна).
7. Набір ярликів (ярлички листів) для переміщення між робочими аркушами.
8. Рядок стану.
Також я дізналася, що у цілому MS Excel містить більше 400 функцій робочого листа (вбудованих функцій). Всі вони відповідно до призначення поділяються на 11 груп (категорій):
- фінансові функції;
- функції дати та часу;
- арифметичні та тригонометричні (математичні) функції;
- статистичні функції;
- функції посилань і підстановок;
- функції баз даних (аналізу списків);
- текстові функції;
- логічні функції;
- інформаційні функції (перевірки властивостей і значень);
- інженерні функції;
- зовнішні функції.
Категория: Мои файлы | Добавил: opteuropa | Теги: «ChemDraw», Робота в Microsoft Office Word, «Microsoft Office Excel», скачать безплатно
Просмотров: 459 | Загрузок: 10 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Украина онлайн

Рейтинг@Mail.ru

подать объявление бесплатно