Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS
Понедельник, 25.11.2024


Главная » Файлы » Контрольные работы » Контрольные работы

земельно-правові документи
[ Скачать с сервера (2.07 Mb) ] 16.04.2017, 12:35
Задача №2
Перерахуйте всі земельно-правові документи (та їх реквізити) щодо одержання земельних ділянок із земель запасу. Як вони задіяні в механізмі приватизації земель для заняття фермерським господарством?
Складіть чотири земельно-правові документи.

Відповідно до земельного кодексу а також системного тлумачення норм земельного законодавства, яки не передбачають формальної процедури віднесення земель до запасу, формулювання “можуть” не слід тлумачити буквально. Не надані у власність або у користування громадян чи юридичних осіб землі “автоматично” перебувають у запасі. Такі землі не є нічийними: вони перебувають або у комунальній, або у державній власності. На сьогоднішній день всі землі вважаються розмежованими в Україні. Землі запасу не є окремою категорією земель, оскільки критерій, за яким вони виділяються не пов’язаний з їх цільовим призначенням.
З цього робимо висновок, що отримання земель із запасу для ведення фермерського господарства відбувається у загальному порядку відповідно до ст. ст. 188, 121, 122 Земельного кодексу: Громадяни України, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність ділянки із земель державної або комунальної власності, подають клопотання до відповідної районної, Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації або сільської, селищної, міської ради за місцезнаходженням земельної ділянки. У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри. Для ведення фермерського господарства надається ділянка у розмірі земельного паю, визначеного для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство. Якщо на території ради розташовано декілька сільськогосппідприємств, розмір земельного паю визначається як середній по цих підприємствах. У разі відсутності сільгосппідприємств – як середній по району.
Оскільки мова йде про такий правовстановлюючий документ як Державний акт на право власності на земельну ділянку, і оскільки раніше до набрання чинності ЗУ «Про державну реєстрацію речових на нерухоме майно та їх обтяжень» право власності набувалося саме в такому порядку, коли Державний акт складала землевпорядна організація або орган земельних ресурсів. Тому саме на прикладі такої документації, наглядно продемонструємо вимоги до технічної документації на земельну ділянку та інші необхідні документи.

Cільському голові
смт Макарів
Петренку Р.М.
Радченка О.П.,
який проживає:
Київська обл., Макарівський р-н,
смт Макарів, буд 78

ЗАЯВА

Керуючись ст. 19 Конституції України, ст. 116, 118, 121 Земельного кодексу України прошу передати мені безоплатно у власність в порядку приватизації земельну ділянку для ведення фермерського господарства господарства орієнтовною площею ______га та відповідно надати мені дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки на території Макарівської селищної ради Макарівського району Київської області в межах населеного пункту.
Окремо ставлю до відома, що на території України земельних ділянок з цільовим призначенням для ведення фермерського господарства безоплатно із земель державної або комунальної власності у приватну власність не отримував.

До заяви додаю:
1. графічний матеріал (викопіювання з кадастрової карти), на якому зазначено бажане місце розташування земельної ділянки;
2. копія документа, що посвідчує особу (ідентифікаційний код, паспорт);
3. копія диплому про вищу освіту, спеціальність «Агроном» та копію трудової книжки, де зазначається досвід роботи в агрохолдингу «Молочна ферма».

Дата Підпис



ЕТАЛОН

Назва проектної організації

Ліцензія на виконання робіт із землеустрою, землеоціночнх робіт серія ______ № ________від ___________
(термін дії від _______ до___________)


ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦЯ
ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО СКЛАДАННЯ
ДОКУМЕНТІВ, ЩО ПОСВІДЧУЮТЬ ПРАВО НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ
_________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові громадянина України)
для ведення фермерського господарства
(цільове призначення земельної ділянки)
_________________________________________________
поштовий індекс, повна адреса для земельної ділянки, розташованої в межах населеного пункту,
_________________________________________________________
відстань і напрям від межі або від центру населеного пункту та інші орієнтири для земельної ділянки,
_________________________________________________________
розташованої за межами населеного пункту)

Кадастровий номер земельної ділянки _____________________________________

Директор

Відповідальний за дотримання
законодавства при виконанні
робіт із землеустрою

Виконавець робіт

ЗМІСТ
Стор.
Пояснювальна записка. 3
Заява до проектної організації 6
Технічне завдання на виготовлення технічної документації (затверджене замовником, погоджене органом земельних ресурсів, виконавцем). 7
Копія заяви до місцевої ради або адміністрації про надання дозволу на розроблення документації 8
Відомості про використання земельної ділянки у минулому 9
Рішення відповідної місцевої ради або держадміністрації про дозвіл на розроблення технічної документації 10-11
Ситуаційний план 12
Викопіювання із генплану або інша містобудівна документація 13
Матеріали польових геодезичних робіт і план земельної ділянки складений за результатами кадастрової зйомки (збірний кадастровий план) 14
Кадастровий план земельної ділянки 15
Заява про визначення кадастрового номеру земельної ділянки 16
Довідка про правовий статус земельної ділянки (перелік обмежень прав на земельну ділянку і наявні земельні сервітути) 17
Довідка про кількісні та якісні характеристики земельної ділянки 18
Відомість обробки теодолітного ходу та вирахування координат поворотних точок меж земельної ділянки 19
Акт прийому передачі межових знаків на зберігання 20-21
Акт погодження меж земельної ділянки із суміжними землевласниками та землекористувачами 22
План меж зон обмежень (обтяжень) та сервітутів 23
Інформаційна довідка
ознайомлення землевласника про обмеження господарської діяльності в зонах дії обмежень 24
Акт перенесения в натуру (на місцевість) меж зон обмежень обтяжень (сервітутів) 25
Копія заяви до місцевої ради або адміністрації надання у власність земельної ділянки 26
Рішення відповідної місцевої ради або держадміністрації про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність 27-28
Правовстановлюючі документи на майно 29
Правовстановлюючі документи суб’єкта земельних відносин 30
Договір на виконання робіт та кошторис 31
Копія ліцензії на виконання робіт із землеустрою, землеоціночнх робіт 32
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Технічна документація із землеустрою щодо складання документів що посвідчують право власності на земельну ділянку __________________________________ для ведення фермерського господарства,
(ПІБ громадянина) (цільове призначення земельної ділянки)
за адресою ____________________________________________, розроблена
(адреса земельної ділянки)
_________________________________________на підставі рішення органу
назва проектної організації, яка має ліцензію на проведення робіт із землеустрою
місцевого самоврядування чи виконавчої влади від ____________ № ____ «Про дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою» та договору на виконання робіт від ____________ № _____ у відповідності до технічного завдання.
Складання документації виконувалось відповідно до положень Земельного кодексу України від 25.10.2001, статті 56 Закону України «Про землеустрій», «Інструкції про порядок складання, видачі, реєстрації і зберігання державних актів на право приватної власності на землю, право колективної власності на землю, право власності на землю і право постійного користування землею, договорів на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди) та договорів оренди землі», затвердженої наказом Держкомземом України від 04.05.1999 №43.
Згідно рішення органу місцевого самоврядування (___сесія ___ скликання від _______) або розпорядження голови місцевої адміністрації (від ____________ № ______) «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо посвідчення права на земельну ділянку» передбачено розробити документацію із землеустрою щодо посвідчення права на земельну ділянку площею _______ га, що розташована адреса земельної ділянки (область, район, населений пункт, вулиця, № ) для (цільове використання земельної ділянки).
Земельна ділянка розташована в ______________ частині населеного пункту, в ________ кадастровому кварталі .
Межі земельної ділянки проходять по межовим знакам згідно акта встановлення і погодження меж, погодженого власником земельної ділянки, суміжними землекористувачами і землевласниками та виконавцем. Заяв та скарг при встановленні та погоджені меж земельної ділянки не надійшло (надійшло).
На використання земельної ділянки встановлені обмеження (обтяження), сервітути. План меж зон обмежень (обтяжень) та сервітутів представлений у документації.
Відповідно до класифікатора цільового використання землі (УКЦВЗ), земельна ділянка віднесена до земель __________________________, (код цільового використання). Згідно ст. 19 Земельного кодексу України земельна ділянка віднесена до ________________ категорії.
Класифікація угідь проведена згідно форми 6–зем.

Експлікація земельних угідь

Номер рядка Назва землевласника Шифр рядка Код КВЦПЗ Загальна площа земель, га Сільськогосподарські землі Забудовані землі
Код обмежень Всього З них Всього З них
рілля сіножаті Під житловою забудовою
А Б В 2 3 5 11 34 35


Всього
В тому числі в зоні дії обмежень (обтяжень) та сервітутів
Разом надається в зонах дії обмежень, обтяжень (сервітутів)

На земельній ділянцівідсутнє будь-яке нерухоме майно
Роботи по складанню технічної документації із землеустрою щодо посвідчення права власності на земельну ділянку включають:
- підготовчі роботи;
- встановлення (відновлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки та меж обмежень на використання земельної ділянки;
- складання кадастрового плану земельної ділянки;
- формування обмінного файлу.
Польові роботи виконані особа (ПІБ, займана посада), яка виконала топографо-геодезичні роботи, а збір технічної документації – (особа (ПІБ, займана посада), яка виконала землевпорядні роботи. Система координат 1963 року. Відповідальність за проведення топографо-геодезичних робіт несе їх виконавець.
Графічні матеріали виконані з дотриманням Інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500 (ГКНТА-2.04-02-98), затвердженої наказом Головного управління геодезії, картографії та кадастру при Кабінеті Міністрів України від 09.04.1998 №56.
Опис виконання топографо-геодезичних робіт наведено в кадастровій справі, яка є невід’ємною частиною технічної документації.
Обчислення площі контуру виконано аналітичним способом з точністю до _________га.
За результатами топографо-геодезичних вишукувань встановлено:
Площа земельної ділянки S= ________ га
Довжина периметру Р= ________ м
В результаті виконаних на об’єкті топографо-геодезичних робіт виготовлений план земельної ділянки масштабу ________.
Дійсний звіт виготовлений в 2-х екземплярах, які зберігаються:
1. Відділ земельних ресурсів;
2. Проектна організації, яка має ліцензію на проведення землевпорядних робіт (топографо-геодезичних робіт).
Заповнення державного акта на право власності на земельну ділянку здійснює Закарпатська регіональна філія Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру» (п. 2.9 Інструкції про порядок складання, видачі, реєстрації і зберігання державних актів на право приватної власності на землю, право колективної власності на землю, право власності на землю і право постійного користування землею, договорів на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди) та договорів оренди землі»).

Виконавець: (ПІБ)
Категория: Контрольные работы | Добавил: opteuropa | Теги: Задача №2, 122, ст. ст. 188, земельно-правові документи скачать , 121
Просмотров: 467 | Загрузок: 9 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Украина онлайн

Рейтинг@Mail.ru

подать объявление бесплатно