Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS
Среда, 01.01.2025


Главная » Файлы » Контрольные работы » Контрольные работы

Трудове право Задача 2
[ Скачать с сервера (15.5 Kb) ] 03.12.2017, 12:56
Трудове право
Задача 2
Виконав: Сергійчук Максим Сергійович, 4 курс, 3 група
Фабула:
Випускниця театрального вузу Шаврова поступила на роботу до театру юного глядача. Головний режисер театру допустив її до участі у репетиціях нової постанови, але взяв з неї розписку про те, що вона протягом 5 років не буде одружуватися. Наказ про зарахування її до роботи не був виданий. 
Дайте відповіді на питання: Чи виникли у даному випадку трудові правовідносини? Чи можуть встановлюватися в трудовому договорі додаткові порівняно з КЗпП умови праці? 
Вирішення:
Укладення трудового договору оформляється наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу про зарахування працівника на роботу. (Ст.24 КЗпП)
Згідно зі ст.24 КЗпП укладення трудового договору
оформляється наказом чи розпорядженням власника підприємства,
установи, організації чи уповноваженого ним органу. Фактичний
допуск до роботи вважається укладенням трудового договору
незалежно від того, чи було прийняття на роботу належним чином
оформлене, якщо робота провадилась за розпорядженням чи відома
власника або уповноваженого ним органу. (ППВСУ про практику розгляду судами трудових спорів)
Трудовий договір вважається укладеним і тоді, коли наказ чи розпорядження не були видані, але працівника фактично було допущено до роботи. (ст.24 КЗпП)
При укладенні трудового договору сторони, крім обов'язкових (основних), можуть визначити додаткові умови трудового договору. Якщо сторони обумовили додаткові умови, то вони теж обов'язкові для сторін трудового договору. Наприклад, сторони можуть обумовити при укладенні трудового договору його строк, випробування, неповний робочий час, сумісництво, а також інші умови трудового договору. Права й обов'язки працівника доповнюються, уточнюються чи конкретизуються стосовно виконуваної ним трудової функції.
Відповідно до статті 9 КЗпП умови договорів про працю, які погіршують становище працiвникiв порівняно із законодавством України про працю, є недійсними.
Зу Про охорону праці, стаття 5. Права на охорону праці під час укладання трудового договору
Категория: Контрольные работы | Добавил: opteuropa | Теги: дипломна, доповідь з права, скачать реферат, курсовая работа, курсач, магістерська, КОНТРОЛЬНА, скачати доповідь, лабораторна робота, курсова
Просмотров: 928 | Загрузок: 15 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Украина онлайн

Рейтинг@Mail.ru

подать объявление бесплатно