Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS
Среда, 01.01.2025


Главная » Файлы » Контрольные работы » Контрольные работы

КОЛІЗІЙНІ НОРМИ ЩОДО ТРУДОВИХ ВІДНОСИН
[ Скачать с сервера (20.5 Kb) ] 15.11.2017, 01:11
КОЛІЗІЙНІ НОРМИ ЩОДО ТРУДОВИХ ВІДНОСИН
Стаття 52. Право, що застосовується до трудових відносин
1. До трудових відносин застосовується право держави, у якій виконується робота, якщо інше не передбачено законом або міжнародним договором України.
Стаття 53. Трудові відносини громадян України, які працюють за кордоном
1. Трудові відносини громадян України, які працюють за кордоном, регулюються правом України в разі, якщо:
1) громадяни України працюють у закордонних дипломатичних установах України;
2) громадяни України уклали з роботодавцями - фізичними або юридичними особами України трудові договори про виконання роботи за кордоном, у тому числі в їх відокремлених підрозділах, якщо це не суперечить законодавству держави, на території якої виконується робота;
3) це передбачено законом або міжнародним договором України.


Закон України «Про охорону праці»

Стаття 9. Відшкодування шкоди у разі ушкодження здоров'я працівників або у разі їх смерті
Відшкодування шкоди, заподіяної працівникові внаслідок ушкодження його здоров'я або у разі смерті працівника, здійснюється Фондом соціального страхування України відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності".
Роботодавець може за рахунок власних коштів здійснювати потерпілим та членам їх сімей додаткові виплати відповідно до колективного чи трудового договору.
За працівниками, які втратили працездатність у зв'язку з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням, зберігаються місце роботи (посада) та середня заробітна плата на весь період до відновлення працездатності або до встановлення стійкої втрати професійної працездатності. У разі неможливості виконання потерпілим попередньої роботи проводяться його навчання і перекваліфікація, а також працевлаштування відповідно до медичних рекомендацій.
Час перебування на інвалідності у зв'язку з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням зараховується до стажу роботи для призначення пенсії за віком, а також до стажу роботи із шкідливими умовами, який дає право на призначення пенсії на пільгових умовах і в пільгових розмірах у порядку, встановленому законом.

Закон «Про ЗАГАЛЬНООБОВ’ЯЗКОВЕ ДЕРЖАВНЕ СОЦІАЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ, ЯКІ СПРИЧИНИЛИ ВТРАТУ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ»

Стаття 35. Особи, які підлягають страхуванню від нещасного випадку
1. Страхуванню від нещасного випадку підлягають:
1) особи, які працюють на умовах трудового договору (контракту);
2) учні та студенти навчальних закладів, клінічні ординатори, аспіранти, докторанти, залучені до будь-яких робіт під час, перед або після занять; під час занять, коли вони набувають професійних навичок; у період проходження виробничої практики (стажування), виконання робіт на підприємствах;
3) особи, які утримуються у виправних закладах та залучаються до трудової діяльності на виробництві цих установ або на інших підприємствах за спеціальними договорами.
Усі особи, перелічені у частині першій цієї статті, вважаються застрахованими з моменту набрання чинності цим Законом незалежно від фактичного виконання страхувальниками своїх зобов’язань щодо сплати страхових внесків.

Стаття 36. Страхові виплати
1. Страховими виплатами є грошові суми, які Фонд виплачує застрахованому чи особам, які мають на це право, у разі настання страхового випадку.
2. Факт нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання розслідується в порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України, відповідно до Закону України "Про охорону праці".
3. Підставою для оплати потерпілому витрат на медичну допомогу, проведення медичної, професійної та соціальної реабілітації, а також страхових виплат є акт розслідування нещасного випадку або акт розслідування професійного захворювання (отруєння) за встановленими формами.
4. Перелік обставин, за яких настає страховий випадок, та перелік професійних захворювань визначаються Кабінетом Міністрів України.
6. Порушення правил охорони праці застрахованим, яке спричинило нещасний випадок або професійне захворювання, не звільняє страховика від виконання зобов’язань перед потерпілим.


Стаття 22 зу «про мпп». Особисті немайнові права
1. До особистих немайнових прав застосовується право держави, у якій мала місце дія чи інша обставина, що стала підставою для вимоги про захист таких прав, якщо інше не передбачено законом.

Розділ VII. КОЛІЗІЙНІ НОРМИ ЩОДО НЕДОГОВІРНИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ

Стаття 48. Право, що застосовується до недоговірних зобов’язань
1. До зобов’язань, що виникають з дії однієї сторони, з урахуванням положень статей 49-51цього Закону, застосовується право держави, у якій мала місце така дія.
Стаття 49. Право, що застосовується до зобов’язань про відшкодування шкоди
1. Права та обов’язки за зобов’язаннями, що виникають внаслідок завдання шкоди, визначаються правом держави, у якій мала місце дія або інша обставина, що стала підставою для вимоги про відшкодування шкоди.
2. Права та обов’язки за зобов’язаннями, що виникають внаслідок завдання шкоди за кордоном, якщо сторони мають місце проживання або місцезнаходження в одній державі, визначаються правом цієї держави.
3. Право іноземної держави не застосовується в Україні, якщо дія чи інша обставина, що стала підставою для вимоги про відшкодування шкоди, за законодавством України не є протиправною.
4. Сторони зобов’язання, що виникло внаслідок завдання шкоди, у будь-який час після його виникнення можуть обрати право держави суду.

Закон У «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування»
Розділ III
ПРАВА, ОБОВ’ЯЗКИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ РОБОТОДАВЦЯ ЯК СТРАХУВАЛЬНИКА І ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ
2. Роботодавець зобов’язаний:
1) надавати та оплачувати застрахованим особам у разі настання страхового випадку відповідний вид матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг згідно із цим Законом;

2. Застраховані особи зобов’язані:
4) у разі настання нещасного випадку або професійного захворювання:
лікуватися в лікувально-профілактичних закладах або в медичних працівників, з якими Фонд уклав угоди на медичне обслуговування;
дотримуватися правил поведінки та режиму лікування, визначених лікарями, які його лікують;


Хто має відшкодувати шкоду, що спричинена дружині К.?


(SGB VII) – «Государственное страхование от несчастных случаев» (нем. «Gesetzliche Unfallversicherung»), вступившей в силу 01 января 1997 г.

(якась наукова стаття)
Закон обязывает работодателя страховать в ней всех наёмных сотрудников (Sozialgesetzbuch VII, SGB VII).
Свои претензии пострадавший или его наследники должны предъявлять кассе. Это правило выгодно для пострадавшего: он не обязан доказывать вину работодателя в происшедшем и лично добиваться выполнения своих претензий, возможно, в судебном порядке.

Пострадавший от несчастного случая на производстве может претендовать на пенсию в тех случаях, когда инвалид по общему заболеванию ещё считается трудоспособным. Поэтому пострадавшим от несчастных случаев на производстве можно рекомендовать внимательно проверить своё право на получение выплат от государственной кассы страхования. Разумеется, прочие социальные кассы (пенсионная, медицинская) заинтересованы в передачу случая в компетенцию государственной кассы страхования от несчастных случаев, и сами указывают пострадавшим на эти обстоятельства. Эта передача не всегда правильно оформлена, что ведёт к недополучению предусмотренных законом выплат.


Cедьмой книге (SGB VII) – «Государственное страхование от несчастных случаев» (нем. «Gesetzliche Unfallversicherung»), вступившей в силу 01 января 1997 г.

Глава Один
Задачи, Застрахованные лица, Страхование

Раздел
1: Страхование от несчастных случаев

Неофициальная оглавление
§ 1 профилактика, реабилитация, компенсация

Задача страхования от несчастных случаев, согласно положениям этой книги
1.со всеми надлежащими способами, для предотвращения несчастных случаев на производстве и профессиональных заболеваний, а также связанных с работой рисков для здоровья,
второй
после возникновения несчастных случаев или профессиональных заболеваний, восстановить здоровье и работоспособность застрахованных лиц всеми соответствующими средствами и возместить им или их оставшимся в живых за наличные.

(1) Несчастные случаи на производстве - это несчастные случаи застрахованных лиц в результате деятельности, основанной на страховой защите в соответствии с § 2, 3 или 6 (застрахованная деятельность). Несчастные случаи - это временные события, которые оказывают воздействие на организм со стороны, что приводит к повреждению здоровья или смерти.

§ 11 Косвенные последствия страхового случая

(1) Последствия страхового случая также являются ущербом для здоровья или смертью застрахованных лиц в результате
1.осуществление медицинского лечения, услуги для участия в трудовой жизни или меры в соответствии с § 3 Постановления о профессиональных заболеваниях,
второй восстановление или возобновление помощи,
В третьих расследование, чтобы разъяснить факты страхового случая
включая необходимые пути.
(2) Параграф (1) применяется mutatis mutandis, когда по просьбе учреждения страхования от несчастных случаев застрахованные лица консультируются с последним или органом, назначенным им для подготовки мер медицинского лечения, пособий или к статье 3 Постановления о профессиональных заболеваниях. Требование учреждения по страхованию от несчастных случаев в соответствии с приговором 1 считается приглашением органа, которому поручено выполнение вышеуказанных мер.
Категория: Контрольные работы | Добавил: opteuropa | Теги: дипломна, доповідь з права, скачать реферат, курсовая работа, курсач, магістерська, КОНТРОЛЬНА, скачати доповідь, лабораторна робота, курсова
Просмотров: 542 | Загрузок: 17 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Украина онлайн

Рейтинг@Mail.ru

подать объявление бесплатно