Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS
Воскресенье, 19.01.2025


Главная » Файлы » Доклады » Доклады

Пластична хірургія соска
[ Скачать с сервера (209.9 Kb) ] 11.09.2017, 10:50
Вступ.
Розділ І. Технічні аспекти реконструктивної пластики соска.
1.1. Показання і протипоказання для корекції сосків і ареоли.
1.2. Підготовчі заходи.
1.3. Корекція інвертованого соска.
1.4. Коррекція гіпертрофованого соска.
1.5. Збільшення або зменшення ареоли. Формування ареоли на новому місці.
Розділ ІІ. Методи корекції сосків.
2.1. Використання шкірних трансплантатів з малої статевої губи та верхньої повіки.
2.2. Нанесення татуювань.
2.3. Трансплантація ділянки шкіри.
2.4. Альтернативні підходи.

Вступ
Пластика грудей – є однією з найпоширеніших серед звернень жінок до пластичного хірурга. Варто відзначити, що з точки зору лікарів переважна більшість різного роду деформацій грудей, не є патологіями. Тому їх цілком можна залишити в природному стані. Проте, груди жінки з плином часу можуть змінюватися. На це впливають різкі зміни ваги тіла, статеве дозрівання і пов'язані з ним гормональні зміни, вагітність, пологи, а також грудне годування. Причому змінюється не тільки форма і об’єм бюста, а й особливості сосків і ареол. Крім того, можуть бути і різні вроджені дефекти.
Багато жінок не тільки відчувають невдоволення формою і розміром грудей, але й відчувають важливий дискомфорт, пов'язаний з формою і розміщенням сосків. Адже сосок – це незмінна складова здорових грудей. Тому з огляду серйозного впливу на емоційний і психологічний стан жінки призначається пластика сосків і ареол. Це дозволяє позбутися безлічі комплексів.
Реконструктивна пластика молочної залози полягає у формуванні сосково-ареолярного комплексу. Більш поширеним недоліком сосків є збільшений розмір ареоли сосків, або досить помітна їх асиметрія. Причина проблем сосків криється також в недорозвиненні молочних проток. Тому сосок в такому випадку втягнутий всередину. Це робить фактично неможливим грудне вигодовування, або дуже його ускладнює. Трапляється, що ареоли і соски взагалі відсутні з тих чи інших причин, а крім того, вони можуть просто доставляти дискомфорт своєму власникові.
Цікаво, що, незважаючи на те, що дане питання повністю спрямоване на жіночу аудиторію, ним також стурбовані і представники сильної статі.

Розділ І. Технічні аспекти реконструктивної пластики соска
1.1. Показаннями і протипоказання для корекції сосків та ареоли
Показаннями для корекції сосків і ареоли є бажання пацієнта виправити недоліки, а саме: асиметрія сосків, плоскі соски, втягнуті соски, маленькі соски, сильно великі соски і ареола грудей, некрасива форма сосків і ареоли.
Що стосується протипоказань до операції, то це: онкологічні захворювання, цукровий діабет, психічні захворювання, системні захворювання сполучної тканини (системний червоний вовчак, ревматизм, гломерулонефрит), неврологічні розлади, простудні захворювання (ГРЗ, ГРВІ) до повного одужання, операція не проводиться під час менструації. Дату операції необхідно призначати не пізніш, як за три дні до початку менструації і не раніше, ніж через три дні після останнього дня менструації.
1.2.Підготовчі заходи
Консультування – найголовніший етап в досягненні відмінного результату. Незважаючи на відносну простоту операції, вона все одно, як і інші види втручань, вимагає деяких підготовчих етапів. Пацієнтка, яка бажає здійснити збільшення сосків на грудях, ареоли, або інші види пластики грудей зобов’язана: пройти ультразвукове обстеження грудей; зробити електрокардіограму; здати всі необхідні аналізи (загальний аналіз крові і сечі, біохімічний аналіз, аналіз на СНІД і гепатит, а також коагулограму крові).
Перед операцією жінці доведеться призупинити прийом гормональних протизаплідних засобів за два-три тижні. Крім того, необхідно відмовитися від куріння і вживання спиртних напоїв. Крім того, в разі прийому будь-яких лікарських засобів, потрібно повідомити про це лікаря, щоб він зробив індивідуальні рекомендації пацієнтці.
1.3. Корекція інвертованого соска
Інвертований (втягнутий сосок).

Дане коригування грає істотну роль не тільки з естетичної точки зору, але і з метою ефективного годування грудьми. Щоб не порушити функцію грудного годування, зазвичай застосовують методику мікрохірургії. В результаті протоки молочних залоз залишаються неушкодженим і повністю справляються зі своїми функціями. Довжина розрізу не перевищує одного сантиметра. Тому залишається рубець майже не помітний при погляді на груди.
1.4. Коррекція гіпертрофованого соска

Якщо сосок довгий, то видаляється вершина, а верхня поверхня вшивається. Іноді видаляється шкіра соска, а вершину пришивають до основи. При широкому соску вирізають трикутний клин, а іншу частину зшивають, зменшуючи діаметр. Якщо сосок широкий і довгий, то використовують обидва ці методи в комплексі. Чутливість сосків зберігається.
Шрами при цій операції майже не видно і швидко заживають. Через 3 дні пацієнтка повертається до звичайного життя. Якщо в планах народження дитини і годування грудьми, цю операцію робити не радять.

1.5. Збільшення або зменшення ареоли
Формування ареоли на новому місці
В ідеалі діаметр ареоли повинен складати від 3,5 до 4,5 сантиметрів. Крім того, вона повинна бути пропорційною розмірам грудей.
У разі, якщо ареола дуже велика, операція полягає в зниженні розмірів пігментованої області. Операція являє собою висічення надлишків верхніх шарів шкіри пігментованого ділянки ареоли, навколо соска. Можна зменшити ареолу висіченням концентричного кола по підставі соска або по зовнішньому краю ділянки з пігментом. Важливо зберегти можливість лактації.
Якщо ареола занадто величезна, то іноді вдаються до додаткового розрізу, який виконують вертикально від соска по складці під грудьми. Ця процедура називається мастопексія. Потім зашивають шов внутрішньошкірним швом.

Якщо ареола є, але малих розмірів, то необхідно проводити збільшення ареоли грудей. Якщо ж ареола взагалі відсутня, то проводять її реконструкцію. Щоб сформувати нову ареолу, лікар пересаджує шкіру. Якщо потрібне відновлення ареоли однієї з залоз, то можливе використання ареоли іншої залози. Пластична операція по формуванню ареоли на новому місці зазвичай проводиться після видалення грудей і в ході відновлення грудей (реконструкція грудей).
Категория: Доклады | Добавил: opteuropa | Теги: Підготовчі заходи., Види корекцій сосків, Пластична хірургія соска, скачать безплатно
Просмотров: 468 | Загрузок: 6 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Украина онлайн

Рейтинг@Mail.ru

подать объявление бесплатно